Masaż Kobido

Kobido – japoński lifting twarzy. Opiera się na pobudzeniu naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. 

Początkowo masaż jest powolny, ale bardzo głęboki, a jego efektem jest redukcja nadmiernego napięcia mięśniowego.

W trakcie wykonywania techniki masażu Kobido wykorzystuje się również drenaż limfatyczny, który uaktywnia zalegającą limfę, niwelując powstałe obrzęki. 

 

Czas masażu Cena masażu
Kobido
55 min 120zł

W fazie liftingu wszystkie techniki oparte są o bardzo intensywne, pobudzające, liftingujące szybkie ruchy podrzucające tkanki, docierające do mięśni i przyczepów mięśniowych.

Masaż Kobido to rodzaj tradycyjnego japońskiego masażu twarzy. Często określa się go metodą niechirurgicznego litingu twarzy, co z pewnością sprzyja jego popularności nie tylko w kraju Kwitnącej Wiśni, ale na całym świecie. Stanowi zupełnie naturalną i nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.

Zabieg ma zadanie rozluźnić mięśnie głębokie twarzy, a także ją ujędrniać. Pomaga też pobudzić mikrokrążenie oraz polepsza wchłanianie się substancji odżywczych. Masaż Kobido to zaawansowana technika stymulacji mięśni, która daje efekty już po pierwszej sesji zabiegu – skóra staje się odprężona i zyskuje zdrowy koloryt, jest też bardziej napięta. Polecamy skorzystać z liftingujących właściwości zabiegu w firmie Joga Shanti w Szczecinie.

Masaż klasyczny Szczecin Zabieg Kobido składa się z kilku etapów:

  • masaż tkanek głębokich
  • niweluje napięcie mięśniowe odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek mimicznych, przynosi skutek wygładzenia skóry twarzy;
  • relaks - redukuje napięcia, skutki stresu;
  • drenaż limfatyczny - usunie toksyny, poprawi krążenie, zniweluje obrzęki;
  • lifting - poprawi elastyczność i wygładzi skórę;
  • akupresura - dodaje energii, przywraca równowagę w pracy narządów wewnętrznych.

W naszej ofercie mamy wiele masaży, które możesz podarować w prezencie.

Zamów już dziś