Masaż Kosmetyczno - Relaksacyjny

Masaż antycelulitowy SzczecinMasaż antycellulitowy. Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą i źródłem wielu frustracji. Charakterystyczna "pomarańczowa skórka" umiejscawia się najczęściej w okolicach ud, pośladków i brzucha, rzadziej karku i przedramion. Nierówna i gąbczasta skóra to efekt złożonych zmian w budowie tkanki łącznej i zaburzeń mikrokrążenia. Narastający obrzęk zakłóca funkcje sąsiednich tkanek doprowadzając do zwłóknień. Przyczyną kłopotów jest często brak ruchu, złe odżywianie, a także zmiany hormonalne.

Czas masażu Cena masażu Cena karnetu (10 masaży)
Antycellulitowy
60 min 90 zł 600 zł

 

Peeling ciała SzczecinPeeling ciała i masaż stosowany jest na powierzchni skóry w celu delikatnego usunięcia obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni. Do tego celu używamy specjalnych preparatów złuszczających, zawierających drobinki ścierające. Jeżeli Twoja skóra jest szorstka lub pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, opalałaś się nadmiernie w solarium lub na słońcu, chcesz usunąć drobne niedoskonałości skóry, to zapraszamy na masaż z peelingiem. Po nim twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, dobrze wypielęgnowana i zdrowsza.

Peeling całego ciała to starannie wykonany manualnie zabieg złuszczający całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę ciała do kolejnych zabiegów, ale przede wszystkim wygładza i oczyszcza skórę, przyspiesza usunięcie obumarłych komórek naskórka, poprawia mikrokrążenie, elastyczność i koloryt skóry, delikatnie natłuszcza, ułatwia wchłanianie kosmetyków. Zabieg jest zakończony prysznicem. 

Czas masażu Cena masażu Cena karnetu (10 masaży)
Peeling + masaż
60 min 80 zł -------
Peeling całego ciała
45 min 60 zł -------

 

Masaż relaksacyjny SzczecinMasaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało

Czas masażu Cena masażu Cena karnetu (10 masaży)
Relaksacyjny całościowy
60 min 70 zł 500 zł
Relaksacyjny częściowy
30 min 50 zł 300 zł

Aromaterapia lub
Masaż gorącymi olejkami

60 min 70 zł -------
30 min 50 zł -------

 

Masaż z dojazdem do pacjenta na teranie Szczecina

DOJAZD 20 zł!!

W naszej ofercie mamy wiele masaży, które możesz podarować w prezencie.

Zamów już dziś