Masaż Kosmetyczno - Relaksacyjny

Masaż antycelulitowy SzczecinMasaż antycellulitowy. Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą i źródłem wielu frustracji. Charakterystyczna "pomarańczowa skórka" umiejscawia się najczęściej w okolicach ud, pośladków i brzucha, rzadziej karku i przedramion. Nierówna i gąbczasta skóra to efekt złożonych zmian w budowie tkanki łącznej i zaburzeń mikrokrążenia. Narastający obrzęk zakłóca funkcje sąsiednich tkanek doprowadzając do zwłóknień. Przyczyną kłopotów jest często brak ruchu, złe odżywianie, a także zmiany hormonalne.

Czas masażu Cena masażu
Antycellulitowy
30 min 60 zł
55 min 95 zł
1:25 h 155 zł
1:50 h 190 zł

 

Peeling ciała SzczecinPeeling ciała i masaż stosowany jest na powierzchni skóry w celu delikatnego usunięcia obumarłych komórek i zanieczyszczeń z jej powierzchni. Do tego celu używamy specjalnych preparatów złuszczających, zawierających drobinki ścierające. Jeżeli Twoja skóra jest szorstka lub pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia, opalałaś się nadmiernie w solarium lub na słońcu, chcesz usunąć drobne niedoskonałości skóry, to zapraszamy na masaż z peelingiem. Po nim twoja skóra stanie się jedwabiście gładka, dobrze wypielęgnowana i zdrowsza.

Peeling całego ciała to starannie wykonany manualnie zabieg złuszczający całego ciała, który doskonale przygotowuje skórę ciała do kolejnych zabiegów, ale przede wszystkim wygładza i oczyszcza skórę, przyspiesza usunięcie obumarłych komórek naskórka, poprawia mikrokrążenie, elastyczność i koloryt skóry, delikatnie natłuszcza, ułatwia wchłanianie kosmetyków. Zabieg jest zakończony prysznicem. 

Czas masażu Cena masażu
Masaż peelingujący
55 min 120 zł

 

Masaż relaksacyjny SzczecinMasaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało

Czas masażu Cena masażu
Relaksacyjny
30 min 60 zł
55 min 95 zł
1:25 h 155 zł
1:50 h 190 zł

W naszej ofercie mamy wiele masaży, które możesz podarować w prezencie.

Zamów już dziś