Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest terapią wspomagającą powrót do sprawności po przebytych urazach, złamaniach, kontuzjach sportowych, przy różnego rodzaju schorzeniach kostnych i stawowych. Metoda na walkę z bólem i dyskomfortem z nim związanym.

Jest masażem powstałym na bazie masażu klasycznego, w którym szczególny nacisk kładzie się na problematyczną część ciała w oparciu o wywiad z Pacjentem.

Masaż ten ma działanie przede wszystkim lecznicze, terapeutyczne, przeciwbólowe i rozluźniające.

Czas masażu Cena masażu
Klasyczny
90 min 109 zł
60 min 79 zł
30 min 59 zł

 

Masaż izometryczny jest stosowany do wzmocnienia i rozbudowania mięśni po wypadkach. Stosuje się ten rodzaj masażu w leczniczym jak również w sportowym.

Czas masażu Cena masażu
Izometryczny
30 min 59 zł

 

Masaż kręgosłupa jest oparty na klasycznym masażu. Jego zastosowanie jest w ostrych bólach kręgosłupa i całych pleców. Likwiduje napięcie i bóle mięśniowe.

Czas masażu Cena masażu
Kręgosłupa
30 min 59 zł

 

Masaż lodem jest całościowym lub uzupełniający leczenie w masażu klasycznym i sportowym. Przyśpiesza regenerację i zmniejsza dolegliwość bólowe a również można stosować go przy skręceniach i zwichnięciach aby poprawić i zwiększyć po urazach ruchomość w stawach.

Czas masażu Cena masażu
Lodem
30 min 59 zł

 

Masaż stóp służy do odciążenia i zlikwidowania dolegliwość bólowych stóp.

Czas masażu Cena masażu
Stóp
30 min 59 zł

 

Światłoterapia jest stosowana do każdego rodzaju masażu. Jest to światło spolaryzowane, jego zadaniem jest przyspieszenie regenerowania ciała i do wytwarzania witaminy D.

Czas masażu Cena masażu
Światłoterapia
10 min 29 zł
Masaż klasyczny Szczecin Masaż klasyczny Szczecin Masaż klasyczny Szczecin Masaż klasyczny Szczecin Masaż klasyczny Szczecin Masaż klasyczny Szczecin

 

W naszej ofercie mamy wiele masaży, które możesz podarować w prezencie.

Zamów już dziś