Masaż Sportowy

Masaż sportowy SzczecinMasaż sportowy pomaga zmniejszyć bóle mięśniowe i przyczynia się do poprawy gojenia uszkodzonych włókien mięśniowych. Dzięki temu sportowiec może powrócić do treningu i osiągać lepsze wyniki.

Masaż sportowy treningowy (masaż przygotowawczy, masaż kondycyjny): stosuje się w okresie całego cyklu treningowo-startowego. Celem wykonywania masażu treningowego jest podwyższenie zdolności sportowca do pracy, zwiększenie możliwości czynnościowych jego organizmu oraz modyfikacja działalności mechanizmów regulacyjnych centralnego układu nerwowego.

Masaż sportowy przed zawodami. Zabieg wykonywany następnego dnia po ostatnim masażu treningowym i stosowany do dnia startu. Ma na celu przygotować do pełni startu zawodnika psychofizycznie i zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Masaż regeneracyjny przeprowadza się go po treningach intensywnych w przerwie między poszczególnymi startami oraz przede wszystkim bezpośrednio po zawodach sportowych. Zadaniem tego masażu jest doprowadzenie w krótkim czasie organizmu sportowca po dużym wysiłku do stanu prawidłowego

Masaż sportowy Szczecin

Czas masażu Cena masażu
sportowy
30 min 60 zł
55 min 95 zł
1:25 h 155 zł
1:50 h 190 zł

W naszej ofercie mamy wiele masaży, które możesz podarować w prezencie.

Zamów już dziś